luty9

Czarna Jagoda a Suplementy Diety

dodano: 9 lutego 2013 przez sprzatanie


kontak +48695631711 W kwestii suplementów specjalnie dopasowanych do Ciebie.

Nasz artykuł:

 Wyciąg z borówki ( suplement ) jest jednym z najważniejszych środków zielarskich pozwalających utrzymać dobry wzrok i leczących różne choroby oczu. Pomaga siatkówce, części oka reagującej na światło, przystosować się do ciemności i światła. Jest ponadto szeroko stosowany w leczeniu ślepoty nocnej i osłabienia wzroku, wynikającego z wrażliwości na światło dzienne. Wzmacnia też maleńkie naczynia krwionośne, zwane naczyniami włosowatymi, dzięki czemu ułatwia dopływ utlenowanej krwi do oczu. Dlatego może odgrywać znaczącą rolę w zapobieganiu i leczeniu zwyrodnień siatkówki (retynopatii)

Borówka czarna jest stosowana w leczeniu 2 schorzeń, będących najczęstszą przyczyną utraty wzroku u osób starszych: zwyrodnienia plamki żółtej, która jest postępującą chorobą środkowej części siatkówki, oraz zaćmy, polegającej na zmętnieniu soczewki oka. Wiadomo też, że borówka czarna wzmacnia kolagen , białko stanowiące podstawę zdrowej tkanki łącznej. Dlatego może okazać się cennym środkiem zapobiegającym i leczącym jaskrę, chorobę wywołaną przez zbyt wysokie ciśnienie śródgałkowe.

  

w razie pytań znajdziecie Nas <--- TU

 

 

Nasze artykuły:

Czarna Jagoda 

Glukozamina

Błonnik Pokarmowym

Czosnek

Odżywka proteinowa

 


photo
Czarna Jagoda a Suplementy Diety: Czarna Jagoda Suplement Diety Zdjęcie pochodzi z notki Czarna Jagoda a Suplementy Diety


Dodaj do: